П`ятниця, 29.03.2024, 11:11

.

Тиждень біології

З 12 жовтня 2015 р.  по 16 жовтня 2015 р. було проведено тиждень біології. Були проведені такі заходи:

Конкурс малюнків "Барви осені"

Виставка " Пан Кабак"

Конкурс загадок і відгадок "Флора і Фауна - наші найкращі друзі"

Конкурс плакатів "Збережемо нашу Землю"

КВК " Біологічний калейдоскоп"

День захисника України

13.10.2015

В нашій школі 13 жовтня  пройшло свято «День захисника України». На нього були запрошені наші односельчани, учасники АТО: Редька Михайло Анатолійович, Клочан Віктор Валерійович та Кравченко Сергій Вікторович. Під час заходу у виконанні учнів  звучали зворушливі вірші та пісні, були використані відеоматеріали про події на Сході України. Також згадали всіх учасників АТО, які в даний час охороняють нашу країну. Хвилюючим був виступ виконуючої обов’язки сільського голови Ільніцької Л.М., яка в своєму виступі висловила подяку від всіх односельчан і вручила воїнам запашний коровай. Після заходу воїни відвідали могилу Клочана Олександра Вікторовича, який загинув, охороняючи цілісність нашої держави.

Правовий тиждень

З 5 по 9 жовтня 2015 року у  школі  відбувся Всеукраїнський тиждень права.   У кожному класному колективі класними керівниками були проведені години спілкування: «Конвенція ООН про права дитини». Крім годин спілкування  в школі для всіх учнів організований та проведений виховний захід «Права людини починаються з прав дитини».

Шановні колеги!

Прийміть щирі і теплі вітання з нагоди нашого професійного свята - Дня працівника освіти!
Бажаємо Вам міцного здоров`я, творчої сили і наснаги.
   Нехай у ваших родинах завжди панують тепло, радість та затишок. Бажаємо, аби ніколи не покидало вас прагнення вдосконалювати фахову майстерність. Нехай зростає добробут, збільшуються успіхи, кожен день дарує бодай хвилину радості!

Бажаємо Вам сердечного тепла, мудрості, натхнення на добрі справи на весь рік, до наступного  Дня вчителя! Нехай сьогоднішнє свято буде не тільки професійним, а особистим і особливим для кожного із Вас!

«  Березень 2024  »