П`ятниця, 26.04.2024, 03:55

Україна пам’ятає голодомор

В листопаді є особлива дата: четвертої суботи місяця в усій Україні відзначають День пам’яті жертв голодомору. У цей день вшановують загиблих від голоду людей, запалюючи свічку пам’яті.
На вшанування пам’яті усіх загиблих в роки голодомору в Потаській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено виховну годину «Україна пам’ятає голодомор 1932-1933 років», оформлено виставку під назвою «Україна пам’ятає голодомор 1932-1933 років», запалено свічку.

Чудовий світ колекціонування

23 листопада в школі учитель історії Скорик В.П. провів  тематичну виставку на тему "Світ моїх колекцій"

21 листопада – День Гідності і Свободи
  Сьогодні, 21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи

Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Нехтування законодавчо закріпленими пріоритетами зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців. Подібний крок став можливий за надмірної концентрації влади в руках президента Віктора Януковича та "сім’ї" – подібне було б немислиме в країні з усталеними демократичними принципами.

Для українського суспільства стало очевидним, що країна стрімко рухається до цілковитого авторитаризму з його зневагою до засадничих прав людини, тотальною корупцією, свавіллям правоохоронних органів, репресіями та терором. Саме це й змусило українців вийти спочатку на вулиці Києва, а потім й інших міст України.

Свято відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху з 14.11 по 18.11.2016 року. До участі в ньому були залучені учні 1-9 класів.
Протягом Тижня були проведені загальношкільні заходи:
- лінійка по відкриттю Тижня   безпеки дорожнього руху на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні»;
- виставка в шкільній бібліотеці на тему «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»;
- вікторина «Дорожня грамота»;
- виховна година «Твій безпечний шлях до школи»;
- конкурс малюнків «Твій друг – безпечний рух».

Учитель року 2017

Тиждень української мови

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений Дню української писемності та мови, який всі українці відзначають 9 листопада.

Традиційно тиждень  розпочався зі Свята « День української писемності та мови». У рамках тижня  учні 3-9-их класів стали учасниками  І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учителі  підготували й провели відкриті уроки української мови та виховні заходи, конкурс читців-декламаторів  3-5-их класів «Ми – українці».