Субота, 20.04.2024, 03:28

Книжкова виставка "Кобзар у моєму домі"

Тарас Шевченко є символом народної волі та високих моральних устоїв, людина, яка жила в непростий час і зробила вагомий внесок у розвиток української мови та нашої культури в цілому.   Шкільним біблотекарем оформлена книжкова виставка "Кобзар у моєму домі", на якій представлено книги Шевченка та його мистецька спадщина.

Літературна гра  «Найрозумніший»

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує все людство. До них належить й ім'я великого українського Кобзаря - Т.Г.Шевченка. В  школі для учнів 8-9 класів проведено літературну гру  «Найрозумніший».    Учасники змагалися чи гарно знають життя і творчість нашого великого поета, чи добре вчили його твори, чи багато читали його поезій.

Конкурс  читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

Від того, чи знайдеться місце для Тараса Шевченка в храмі власної душі кожного з нас, залежить, ким ми є і ким ми будемо. Адже для всього світу вже понад півтора століття слово "Україна" нерозривне з ім'ям Тараса Шевченка, бо йому судилося стати символом своєї нації та країни. З метою розкриття його поетичної творчості   вчитель української мови та літератури  і класні керівники початкових класів провели конкурс читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській".

Свято 8 Березня

Напередодні 8 березня лунають привітання на адресу дівчат та жінок. Учні  нашої школи  привітали найдорожчих в своєму житті жінок з найголовнішим святом весни – 8 березня.

Діти підготували для мам, бабусь, сестричок і гостей заходу веселу святкову програму: танці, пісні і вірші.

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.

Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли!

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

03.02.2016 року учні 3-9 класів нашої школи взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»

«Соняшник» - гра, участь у якій беруть учні загальноосвітніх шкіл. Гра відбувається в один тур, безпосередньо за місцем навчання бажаючих взяти у ній участь учнів, за присланими організаторами комплектами завдань, що діляться на три рівні складності.  Гра мотивує до вивчення української мови, літератури, українознавства.