Вівторок, 16.04.2024, 12:12

Останній дзвоник

Радісне і водночас сумне свято відзначають українські школи. Сьогодні, 27 травня, в Україні свято останнього дзвоника. Для випускників – це остання урочиста лінійка. Зачиняться шкільні двері, а за ними – тисячі доріг.

Свято традиційно розпочалося з Гімну України.  Випускників привітали їх молодші товариші: співали, танцювали, читали вірші.

Найбільш схвильованими були дев’ятикласники. У них розпочинається нове  доросле життя, сповнене відповідальністю, рішучістю та новими цілями. Останній дзвоник - останній день, коли вони можуть відчути себе дітьми, яких турботою та ласкою оберігають від життєвих негараздів вчителі та батьки.

Любіть Україну свою і вічно ми будемо з нею!

19 травня - День вишиванки.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.    Наша школа не залишилась осторонь. Майже всі учні школи та більшість вчителів прийшли до школи у вишиванках.

Відбулося свято, яке продемонструвало, що діти разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя,  нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги!День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В цей день учні, вчителі, односельці зібралися біля  Меморіалу Слави, щоб вшанувати пам'ть тих, хто захистив нас

від нацизму

Відкриття  пам’ятника  Клочану Олександру

7 травня біля Меморіалу Слави відбулось відкриття пам’ятника  Клочану Олександру, який загинув   7 лютого 2015 року  при артобстрілі в м. Дебальцево в  зоні АТО.

Сподіваємось, що  цей пам’ятник  буде нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок  Олександра, а пам'ять про героя   назавжди залишиться в серцях людей.