П`ятниця, 26.04.2024, 12:53

Новорічна казка для молодших класів школи

Пухнастий білий сніг кружляє за вікном. Проте в школі тепло й затишно. Швидко закінчується день і починається ніч. Ось такий він наш грудень, та саме з нього починаються зимові свята, яких так чекають школярі.
Новорічні та різдвяні свята ― це, мабуть, найчарівніший час, коли люди поринають у атмосферу дива й дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Цього року наша школа знову дарує казку всім гостям та учням

Хай буде Новий рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

Новорічний КВК

В нашій школі  29 грудня відбувся  "Новорічний КВК".  Цікавими були конкурси, в яких учні брали активну участь. Звучали вірші та пісні про зиму, Новий рік, Діда Мороза та Снігуроньку. Дід Мороз зі Снігуронькою привітали всіх з наступаючим Новим роком

День Святого Миколая

18 грудня  відбулося свято до Дня Святого Миколая для учнів 2 – 9 класів.  Метою виховного заходу було ознайомити дітей з історією виникнення свята, розвивати почуття гордості за культуру рідного народу та любов і повагу до народних свят і традицій. Учні 4 та 8 класу підготували  вірші  про добрі діла та виняткову славу отця Миколая , який присвятив все своє життя служінню українському народу,  допомозі бідним та нужденним, знедоленим та убогим. Учні 2, 3, 4 класів співали пісні про доброту Миколая.

В кінці свята Святий Миколай пригостив усіх учнів смачними цукерками

Веселий ярмарок закликає! Всі на ярмарок!

Участь в ярмарку взяли учні всієї школи. Наймолодшим з них торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й радо купували їх на інших “торгових точках”. А купувати було що. Постаралися діти та їх родини  – їм за це окрема подяка, адже на святі пропонувалися  лише найсмачніші солодощі

“Увага! Увага! Спішіть-поспішайте!

Господарі й гості, глядіть, не минайте.

На ярмарок просим  гуртом, поодинці,

Чекають на вас тут чудові гостинці.

Кошти, які зібрані на ярмарці:

2 клас - 336 грн;

3 клас - 535 грн;

4 клас - 106 грн;

5 клас -181,50 грн;

6 клас - 280 грн;

7 клас - 193 грн;

8 клас - 111 грн;

9 клас - 60 грн.

Андріївські вечорниці

Одним із свят, яке особливо важливе для молоді, є день Андрія. Воно проводиться за звичаями та обрядами глибокої давнини. Уже традиційним стало проведення Андріївських вечорниць у нашій школі. Так 14  грудня цього року   в нашій школі відбулися  «Андріївські вечорниці». Під час проведення  свята ожили ігри, забави, традиції  нашого народу.

Такі заходи проводяться з метою ознайомити учнів з давнім народним звичаєм проводити вечорниці та обрядами ворожіння й кусання калити та виховувати в учнів повагу і любов до традицій рідного народу, до української народної пісні, виховувати інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди, розвивати творчі акторські здібності учнів.

Свято  Андрія Первозванного

11 грудня в нашій школі відбулося свято Андрія Первозванного.

Учні та вчителі нашої школи, взялися відроджувати традиції святкування цього свята. Адже такі свята, не завжди святкуються і вони втрачають свої традиції.  Цього дня  учні нашої школи ,   з великим захопленням спостерігали за всім, що відбувалось, брали участь у цікавих конкурсах, кусали смачну калиту.

День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Щорічно з метою патріотичного виховання учнівської молоді в нашій школі до цього дня проводиться свято «День збройних сил України»

Мельніченко Н.В. – учитель 4 класу

Відбувся відкритий урок з природознавства 3 грудня у 4 класі

«Євразія – найбільший материк» на якому учні дізналися багато цікавого про материки, океани, озера та найбільші річки нашої планети

Здоров’ю дитини – зелене світло

Наша школа працює в мережі Шкіл сприяння здоров’ю над вирішенням проблеми

« Формування здорового способу життя». Тому у нас постійно відбуваються заходи по збереженню і зміцненню здоров’я школярів. Так цікавою і захопливою була виховна година «Здоров’ю дитини – зелене світло», в якій брали участь учні початкових класів.