Четвер, 28.03.2024, 21:52

Річниця вшанування «Небесної Сотні»

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і доньок.  У  цьому довгому списку стали герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Чи можемо ми, живі, забути невинно убієнних? Можлива лише одна відповідь – Ні!

Підтвердженням цього стало вшанування героїв Небесної Сотні в нашій школі.

З метою вшанування пам’яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні  відбулась виховна година «Герої не вмирають». В трагічні дні  нашої держави 19 лютого 2014 року загинув  колишній учень нашої школи Чернець Віктор Григорович. Учні, вчителі, працівники дитячого садка, працівники сільської ради, схиливши голови у жалобі, хвилиною мочання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за гідне майбутнє та свободу українського народу.

Чужа загублена війна

В сільській бібліотеці відбулася виховна година «Чужа загублена війна». На зустріч із школярами завітав  воїн-афганець В. В. Єрмолов. Кожне слово переконливе, кожна історія виховує. Із захопленням і тривогою вслухалися учні в сповідь людини, що гідно пройшла афганське пекло. Хвилина мовчання, історичні відео, хвилюючі пісні - залишаться надовго в пам'яті школярів.

Виховна година «Життя – мов спалах»

Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшний період нашої історії. Сьогодні молодь стає тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє. Багатьом із них, нажаль, не судилося повернутися живими. Вони полягли навіки. Серед них наш односельчанин Клочан Олександр Вікторович, який загинув 7 лютого 2015р. Пам’ять  про нього ніколи не згасне в наших серцях.

«  Березень 2024  »